• اسپیس فریم
  • پلات لمینت
  • چاپ دیجیتال
  • آتلیه طراحی
  • کوثر
  • بنر و فلکسی
  • سازه های نمایشگاهی
خدمات و محصولات آخرین نظرات


برای تبلیغات پلات بهتره یا بنر؟هر یک استفاده خاص خود را دارد. بنر برای فضای خارجی و پلات برای فضای داخلی مناسب تر است.


برای چاپ سولیت دو طرفه نیز میشه متریال رو چاپ کرد؟یکی از محاسن سولیت امکان چاپ در دو طرف است.


شما چاپ پلات و لمینت در سایزهای مختلف انجام میدید؟بله. امکان پلات و لمینت کردن درسایزهای مختلف وجود داره


آیا شما استندهای رومیزی هم عرضه میکنید؟بله انواع استند های رومیزی و نمایشگاهی عرضه میشود.


چرا رول آپ اینقدر سبکه؟جنس رول آپ آلومینیوم است لذا سبک وقابل حمل است. چاپ رول آپ براحتی جابه جا میشود.


برای فضای داخلی از بنر استفاده کنیم یا پلات؟چاپ پلات برای فضای داخلی بهتر است.


پلات لمینت گرم بیشتر استفاده میشه یا سرد؟پلات لمینت سرد نازکتر، زیباتر، ظریفتر و گران تر است ولی لمینت گرم رایج تر است.


تفاوت چاپ گلاسه با تحریر چیست؟چاپ گلاسه صاف وبراق بوده ونداشتن بافت و عدم جذب و کشش مرکب به داخل بافتها از خصوصیات گلاسه است که باعث می شود که مرکب بر روی سطح گلاسه بماند.


متریال چاپی برای پلات لمینت چیست؟جنس پلات کاغذ مقوا می باشد که معمولا با لمینت پوشانده می شود.


آیا تراکت در چاپ گلاسه ایجاد میشه؟تراکت در چاپ گلاسه و تحریر امکانپزیره. کاغذ گلاسه به اصطلاح روغنی است که کيفيت چاپي هم چاپ به روي کاغذ گلاسه بهتر نشسته و کيفيت بيشتري چاپ گلاسه خواهد داشت .


در مغازه ها بهتره از چاپ استیکر استفاده شه یا مش؟بستگی به مکان مورد استفاده داره. هم چاپ استیکر وهم مش هردو چاپ مناسبی برای تبلیغات داخل مغازه ها محسوب میشه ولی بهتر است بر روی شیشه ها مش استفاده شه تا با انتقال نور روشنای فضای داخلی رو حفظ کنه.


لمینت تنها نقش حفاظت از چاپ پلات رو داره؟یکی از نقش های لمینت محافظت از چاپ پلات بوده ولی لمینت درزیبا شدن طرح پلات وایجاد براقیت وزیبایی چاپ نیز تاثیرگزار است.


میشه پلات رو با رول اپ به نمایش گزاشت؟بله. یکی از متداول ترین متریال در رول آپ ها ، چاپ پلات لمینت است.


آیا بر روی پلات میشه طرح ها با تنوع رنگی زیاد ایجاد کرد؟چاپ پلات طرح زیبا را در بر خواهد گرفت که امکان تنوع رنگی دراین سازه بالاست. لمینت روی پلات جلا وبراقیت پلات را بالا میبرد.


آیا کارشناسان شما برای طرح کارت ویزیت هم با مشتریان مشاوره میدهند یا فقط انجام چاپ دیجیتال آن را بر عهده دارند؟کارشناسان این مرکز در انتخاب طرح کارت ویزیت به مشتریان مشورت میدهند.


چطور میشه از هزینه چاپ پلات لمینت باخبر شد؟عوامل مختفی بر قیمت چاپ پلات لمینت تاثیر گزار است. به عنوان مثال ابعاد پلات چاپی یکی ازعوامل دخیل بر هزینه پلات لمینت است. نوع لمینت سرد یا گرم نیز بر هزینه تاثیرگزار است.


چه مدت طول میکشه تا بنر سفارش داده شده آماده بشه؟


سلام
ببخشید از زمانی که ما سفارش چاپ کارت ویزیت در تیراژ 1000 عدد رو ثبت کنیم، تا تحویل کار چه مدت زمان میبره؟


ببخشید پلات لیمنت گرم کیفیت بالاتری داره یا سرد؟پلات با روش لمینت سرد، خصوصا در موردی که حرارت میتواند منجر به آسیب پلات شود روشی مناسب است و در برخی موارد حرارت در لمینت گرم میتواند منجر به آسیپ چاپ پلات شود.


میخواستم بدونم نقاط ضعف چاپ دیجیتال چه چیزهایی هستند؟


سلام
ببخشید ب طور کلی تفاوت عمده بین بنر فوری و فلکسی چیست؟ و کدامیک برای تبلیغات دارای ارجحیت می باشد؟چاپ فلکسی برای تابلوهای سردر مغازه ها ، فروشگاهها وبطور کلی تابلوهايی كه لامپ مهتابی دارند استفاده ميشود.فلكسی نور را از خود عبور ميدهد در حالی كه چاپ بنر اين قابلیت را نداردو معمولا نور از جلو به بنر تابانده ميشود. چاپ بنر فلکسی هر دو برای تبلیغات استفاده میشود وهر یک بسته به نوع مکان ، مخاطب وشرایط محیطی و... مورد استفاده قرار میگیرند.


کیفیت بنر بالاتره یا پلات لمینت؟چاپ پلات لمینت برای فضای داخلی و چاپ بنر برای فضای خارجی استفاده میشود.
چاپ پلات لمینت با سرعت بیشتری از چاپ بنر صورت میگیرد. پلات لمینت دارای ابعاد و سایز کوچکتری نسبت به چاپ بنر است. کیفیت چاپ پلات لمینت بالاتر از چاپ بنر است. کیفیت چاپ پلات لمینت بیش از ۵ برابر بنر است. چاپ پلات لمینت دارای زیبایی بیشتر نسبت به بنر است.

Copyright © 2015 - bsbsaba Co. All Right Reserved.